امکان ارسال به لیست سیاه یا بلک لیست (Black List)

تاریخ خبر: 1394/06/02

امکان ارسال به لیست سیاه یا بلک لیست (Black List) مخابراتی برای کاربران پنل پیام لند (www.payamland.com) فراهم گردید

  • لیست سیاه یا بلک لیست (Black List) چیست

شاید شما جزء افرادی هستید که برایتان پیام های تبلیغاتی ارسال نمی شود و این اصطلاح لیست سیاه یا بلک لیست  (Black List) مخابراتی را شنیده باشید در واقع توضیحی که می توان در این باره داد به این صورت می باشد که:

لیست سیاه مخابراتی یا بلک لیست (Black List) به شماره های اطلاق می شود که صاحبان آنها، در خواستی را برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی به اپراتور داده اند که با اینکار و ثبت درخواست آنها، هیچ گونه پیام تبلیغاتی که از سامانه ارسال پیامک های انبوه ارسال می شوند را روی شماره خود دریافت نخواهند کرد.با اینکار اصطلاحا اس ام اس تبلیغاتی خود را می بندند.

البته برای باز کردن کردن اس ام اس تبلیغاتی و خروج از لیست سیاه راهکاری به شرح زیر وجود دارد

مشترکین همراه اول برای پیوستن به لیست سیاه یا بلک لیست (Black List) می بایست عدد 1 را به شماره 8999 ارسال کنند و برای خارج شده از این لیست عدد 2 را به 8999 ارسال نمایند.

و همچنین مشترکین ایرانسل هم می توانند برای پیوستن به لیست سیاه یا بلک لیست (Black List) عدد 2 را به شماره 5005 ارسال کنند و برای لغو درخواست هم عدد 1 را به همین شماره یعنی 5005 بفرستند.

 

  • امکان ارسال به لیست سیاه بلک لیست (Black List)

تحقیقات نشان می دهد افرادی که شماره خود را در لیست سیاه مخابراتی قرار می دهند ،جهت دریافت نکردن اس ام اس های تبلیغاتی این کار را انجام می دهند در صورتی که با اینکار از دریافت تمام پیام های که از سامانه ارسال انبوه یا پنل اس ام اس ارسال می شوند محروم می گردند.

در اینجا لازم به ذکر است پیام های که با پنل اس ام اس ارسال می شوند به دو دسته کلی تقسیم می شوند

1)پیام های تبلیغاتی

2)پیام های اطلاع رسانی

بدیهی ست که ارسال یا دریافت پیام های اطلاع رسانی برای تمامی افراد از اهمیت بالایی  برخوردار است.

شرکت پیام آریا برای کاربران ومدیران شرکت ها و ارگانهای که از پنل پیام لند استفاده می کنند فرصتی را فراهم آورده که امکان ارسال پیام های اطلاع رسانی را به افرادی که در لیست سیاه هم قرار دارند میسر می کند

به آسانی و با رعایت ضوابط زیر می توانید به لیست سیاه پیام های اطلاع رسانی ارسال نمایید

1) پیام ها هیچ محدودیت کاراکتری نداشته و فقط باید متن پیام ها جنبه اطلاع رسانی داشته باشند

2) فقط برای مشتریان خود می توانید پیام ارسال کنید (فقط به شماره های که در دفترچه تلفن خود ذخیره کرده اید می توانید کار ارسال را انجام دهید)

جهت آگاهی از شرایط فعالسازی با مشاورین شرکت پیام آریا تماس حاصل فرمایید